10. ročník konference POOHŘÍ – Libochovice 8.–9. října 2020

Poohří 7 – „Památky - parky - putování.“

Konference proběhne ve čtvrtek a pátek á.–í. října 2020 v na zámku v Libochovicích .

Vážené kolegyně, vážení kolegové, dovolujeme si Vás pozvat na desátý ročník historické konference „Poohří“ s podtitulem Památky – parky – putování, tentokrát pořádané ve čtvrtek a pátek 8. a 9. října 2020 v nádherných prostorách libochovického zámku. Tak jako obvykle i letos bude konference otevřena všem zájemcům o historii Poohří od pravěku do současnosti a uvítáme příspěvky reflektující roli regionů v dějinách, nejen lounského, ale i širšího okolí (Žatecka, Kadaňska, Chomutovska, Mostecka, Litoměřicka, Slánska, Rakovnicka apod.).

Přihlášky zasílejte do konce září 2020 na e-mailovou adresu: havrlant@muzeumlouny.cz Referující žádáme o zaslání abstraktu příspěvku do konce září 2020. Referáty by neměly překročit délku dvaceti minut, jejich písemné verze budou vydány v konferenčním sborníku. K dispozici bude dataprojektor, případné další technické požadavky oznamte předem. Referujícím účastníkům zprostředkujeme nocleh. Pro všechny účastníky bude připraven zajímavý doprovodný program.

Srdečně zvou
ThLic. Jaroslav Havrlant, Th.D., PhDr. Jan Mareš, Ph.D., PhDr. Martin Vostřel, Ph.D. za spolek Historie a současnost Poohří http://www.poohri.org

Kontaktní osoba – přihlášení, ubytování:
ThLic. Jaroslav Havrlant;, Th.D.
havrlant@muzeumlouny.cz

spolek Historie a současnost Poohří | Webdesign Magic Media s.r.o.